Gemeenteraad

De gemeenteraad bestaat uit 21 raadsleden waaronder de burgemeester, vier schepenen, de OCMW-voorzitter, die schepen van rechtswege is en een ambtenaar, de algemeen directeur. 

De gemeenteraad vergadert minstens tien keer per jaar. De zitting vindt in principe de laatste donderdag van de maand plaats. De zitting is openbaar.  

Samenstelling


Jeroen Van Acker
CD&V

jeroen.vanacker@lovendegem.be

Chris De Wispelaere

CD&V

burgemeester@lovendegem.be

Ivan Goethals

CD&V

ivan.goethals@lovendegem.be

Katja Beuckelaers

CD&V

katja.beuckelaers@lovendegem.be

Gerrit Van Brabandt

Open Vld

gerrit.vanbrabandt@lovendegem.be

Vincent Laroy 

Open Vld

vincent.laroy@lovendegem.be

Caroline Fredrick 

CD&V 

caroline.fredrick@lovendegem.be

Heli De Keyser 

CD&V

heli.dekeyser@lovendegem.be

Brigitte Marquenie

CD&V

brigitte.marquenie@lovendegem.be

Etienne Verstraete

CD&V

etienne.verstraete@lovendegem.be

Etienne Van Acker

CD&V

etienne.vanacker@lovendegem.be

Dirk Van Renterghem 

Open Vld

dirk.vanrenterghem@lovendegem.be 

Sofie Vercoutere  sp.a sofie.vercoutere@lovendegem.be

Geert Neirynck

Onafhankelijk

geert.neirynck@lovendegem.be

Simonne Snoeck

N-VA

simonne.snoeck@lovendegem.be

Véronique Mussche

N-VA

veronique.mussche@lovendegem.be

Stefaan Dewerte

sp.a

stefaan.dewerte@lovendegem.be

Patrick Ponnet

N-VA

patrick.ponnet@lovendegem.be

Didier Garré

N-VA

didier.garre@lovendegem.be

Lut Van der Spurt Groen lut.vanderspurt@lovendegem.be
Peter Braeckevelt
Onafhankelijk
peter.braeckevelt@lovendegem.be